Menu
Your Cart
150₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo | Siparişleriniz 24 Saat İçerisinde Kargoya Verilmektedir !

Hakkımızda

Gastronomi şehrinde, Gaziantep’te doğmuş büyümüş kişiler olarak yeme içmeye nasıl düşkün olduğumuzu tahmin edersiniz. Sadece öyle basit bir yeme içme gibi düşünmeyin.

Yemeğin içine giren her bir parçanın yöresinden taptaze gelmiş halleri ile hazırlanır yemeklerimiz, misler gibi o şehrin kültürü kokar adeta.

Yıllar sonra bu metropol kente, İstanbul’a gelince elbette damak zevkimizden ve kaliteli gıda arayışımızdan vazgeçmedik. Memleketimizi her ziyaretimizde, hem kendi soframızı hem de dostlarımızın sofrasını vazgeçemediğimiz tatlarımız ile buluşturduk yıllarca.

Sonra neden daha fazla sofra bu lezzetlerden tatmasın, yemeklerini bu lezzetler ile tatlandırmasın dedik ve bugün “İki Yedi Doğal” adını verdiğimiz dükkanımızın hayallerini kurmaya başladık.

Kaliteli, doğal olanı herkes ile buluşturmak için çıktığımız bu yolda yelpazemizi daha geniş tutalım dedik ve Türkiye’nin dört bir yanından yerli üreticiler ile tanıştık. Yetiştirdikleri ürünleri evlatları gibi gören üreticiler…

Çalışmalarımızın sonunda sağlıklı yaşama dair geniş bir ürün yelpazemizin olduğunu gördük; doğal, katkısız, organik, glütensiz, vegan her bir kategoride en iyileri….

Yemediğimiz, soframıza koymayacağımız, çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü raflarımızda bulundurmamayı kendimize ilke edindiğimiz “İki Yedi Doğal”ın kapılarını 27 Eylül’de böylece açmış bulunduk.


Lezzetli ve Doğal yemek herkesin hakkı ne de olsa